Knižní novinka - Deník malého poseroutky 11 - Všechna sláva - Hlavní hrdina Greg má zase trable!

12. 6. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Deník malého poseroutky 11 - Všechna sláva - Jeff KinneyKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

V jedenáctém díle Deníku malého poseroutky má Greg zase problémy. Nejraději by stále seděl u videoher, protože v těch je opravdu mistr – ale rodiče to nechtějí uznat a nutí ho dělat prospěšnější a důležitější činnosti.

 

Když Greg mezi starými krámy ve sklepě najde starou kameru, hned začne přemýšlet o tom, jak dokázat svoji šikovnost a vynalézavost. Představuje si, že natočí hororový film, který mu vynese slávu a uznání…

 

Ale co když přísloví Všechna sláva polní tráva je pravdivé a Grega čekají jen další trable?

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.