Knižní novinka - Toulavá kamera 24 - Čerstvé tipy na novou turistickou sezónu, již 24. v pořadí

6. 6. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Toulavá kamera 24 - Iveta ToušlováKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Začíná nová turistická sezóna a s ní přichází další díl knihy Toulavá kamera, v pořadí již dvacátý čtvrtý.

 

Jako vždy obsahuje padesát reportáží ze všech koutů naší republiky. Každý cestovatel si určitě najde něco zajímavého pro sebe a své bližní.

 

Dozvíte se zde i různé zajímavosti, např. kdy a kdo vymyslel známé rčení „Himmellaudon!“ neboli „nebesa Laudon“. Dostanete se do míst, kde měl podle pověsti jeden hříšný mnich za pomoci satana během jedné noci sepsat Codex gigas – tajemstvím opředenou Ďáblovu bibli. A objevíme interiéry architekta Rudolfa Loose, které prý měly nejen půvab, ale i duši.

 

A to vše doprovázené množstvím fotografií, mapek a dalších informací.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.