Knižní novinka - Smrtící DNA - Ovládne komisař Shark s Lucií Henebelleovou své démony a vyřeší další zločin než bude pozdě?

29. 5. 2017

 

Nezobrazila se Vám novinka správně? Klikněte sem!

   Knihkupectví Papyrus

Smrtící DNA - Franck ThilliezKuchařka ze svatojánu - Zahrada na talíři - Eva Francová

Franck Thilliez je francouzský spisovatel, autor celkem 18 románů. Kniha Smrtící DNA je stejně jako Syndrom E /vyšlo v roce 2016/ součástí pentalogie, ve které je ústřední dvojicí vyšetřovatelů Lucie Henebelleová a komisař Shark.

 

Komisař Shark je poslán k ohledání zavražděné dívky, postgraduální studentky Evy Loutsové. Eva byla brutálně zavražděná v Paříži v centru primatologie, kde prováděla výzkum pro svoji disertační práci. A jako útočník a vrah je označen šimpanz Sherry. Sherry je chován jako domácí mazlíček, jedná se o vychovaného a komunikativního šimpanze.

 

Když se při vyšetřování ukáže, že Sherry Evu nezabil, začne policie pátrat po Evině životě a především ve výzkumech, které prováděla. Při tom začnou odkrývat záhady, které se životem na zemi táhnou tisíce let a nyní se zásluhou šílených vědců probouzejí k životu a hrozí, že zničí lidstvo.

 

Komisař Shark s Lucií Henebelleovou musí ovládnout své démony a překonat spoustu nástrah, aby odkryli Smrtící DNA a zabránili nejhoršímu.

 

Kniha je k dostání u nás na e-shopu.

 Důvody k nákupu

Tento e-mail Vám byl zaslán jako zákazníkovi, který v minulosti nakoupil na e-shopu http://www.knihkupectvi-papyrus.cz nebo se zaregistroval k odběru novinek. Tento email je obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. V § 7 odst. 3 zákona o některých službách informační společnosti - je možné šířit obchodní nabídky, týkající se obdobných produktů, které byly zakoupeny. Pokud si nepřejete v budoucnu dostávat od nás sdělení o akcích, novinkách a službách pro Vás, stačí kliknout ZDE a odhlásit se z odběru novinek. Toto sdělení zasíláme maximálně 1x za týden.